OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, ej signerad, 1700-/1800-tal.

Klassiskt landskap med figurer och boskap vid vattendrag. 65 x 94 cm.

Krackelyr. Färgbortfall. Repor. Tryckmärken efter spännram.

Utropspris
8 000 SEK