AFFÄRSDISK, 1920/30-tal.

AFFÄRSDISK, 1920/30-tal.

Grönmålad. 45 lådor av olika storlekar. Draghandtag i metall. Bredd 275, djup 61, höjd 98 cm.

Ställvis hårt slitage. Repor. Handtag med ställvis rost samt något handtag med skada. Sarger med sprickor och stötskador. Tröga lådor.

Utropspris
6 000 SEK