BORDSUNDERREDE/BOCKAR, 2 st, "Leonardo", Achille & Pier Giacomo Castiglione för Zanotta, Italien, formgivna 1969.

Bok. Manuellt höj- och sänkbara. Längd ca 86 cm, bredd ca 50 cm, höjd ca 69 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
5 000 SEK