SERVISDELAR, ca 50 delar, porslin, "Meissen" Bavaria.

6 mattallrikar, 12 djupa mattallrikar, 11 förrättstallrikar, terrin med lock, 9 assietter(genombrutna), ljusstake, 5 äggkoppar, skål, kaffekanna, 4 thekoppar med fat(9), smörask, gräddkanna mm.

Smärre nagg och lagningar.

Utropspris
3 000 SEK