HARRY HARRYAN ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad 1924.
"Kanalbygget". 74 x 111 cm.
Obetydlig ytsmuts.
Proveniens
Karl Gustav Edmans samlingar, Malmö.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK