KLÄDHÄNGARE

"Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno alternativt "Mina", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Svart. 8 krokar. Snurrbar. Längd ca 38 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9109994 bukobject
    • 9109994 thumb
    • 9109995 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    47 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)