STOLAR, 4 st, industri, omkring 1900-talets mitt.

Rygg och sits i formpressat trä. Stomme i grönlackerad metall. Höj- och sänkbara.

Omfattande skador och slitage, märken, repor, färgstänk. Anlupna.

Utropspris
3 000 SEK