Smycken
547866

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, rosa behandlade topaser. Vikt ca 24,7 g.

13 ovala fasettslipde behandlade topaser tot ca 65.00 ct. Längd ca 18,5 cm.

Smärre repor.

Utropspris
2 500 SEK