547886

RINGAR, 5 st, 18 k guld. Total vikt ca 11 gram.

Ingenjörsring, storlek 20,5/65. Ring, vitguld, storlek 18,5/58. Ring med vit sten, storlek 17/53. Ring med blå sten, storlek 16,5/52. Ring med tre små blå stenar, storlek 16/51.

Bruksslitage. Ingenjörsring med bucklor och slitage.

Utropspris
3 000 SEK