FÅTÖLJ med FOTPALL, IRE, Skillingaryd, 1970-tal. CITES-intyg medföljer.

Jakaranda, stoppad klädsel i svart skinn. Pallen etikettmärkt.

Slitage. Märken. Delvis intorkad stoppning. Några små delar till fästen saknas, extra skinnband senare påsatta på ryggdyna.

CITES-intyg medföljer. Dnr: 4.10.18-6298/14

Utropspris
5 000 SEK