P.H Janowitz

(Tyskland)
P.H Janowitz
(Tyskland)

P.H JANOWITZ, akvarell, signerad.

Vårlandskap med björkar. 47 x 63 cm.

Någon smärre repa. Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK