548498

SERVISDELAR, 20 st, porslin, "Nejlika", ur IKEA:s 1700-tals serie, 1990-tal.

Servisdelar, 20 st, porslin, "nejlika", ur ikea:s 1700-tals serie, 1990-tal.

Nio mattallrikar, tio djupa tallrikar samt skålfat.

Bruksslitage, två delar med nagg.

Utropspris
2 000 SEK
Rekommendationer