SKÅP, 1950/60-tal.

SKÅP, 1950/60-tal.

Rak form med dörrpar samt bakomliggande hyllor. På ben i lackerad metall. Längd ca 90, djup ca 35, höjd ca 94 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och enstaka stötskador. Mindre färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK