KAFFEKOPPAR, 5 st olika, porslin, rokokostil resp empirestil, Meissen. 1900-tal.

Tre koppar med fat och assiett. Två koppar med endast fat. Dekor av blommor resp drakar.

Slitage och smärre nagg.

Utropspris
1 200 SEK