KARAFF SAMT GLAS, 3 st, OCH BRICKA, glas och teak. Brickan märkt "Backman -66, made in Finland".

Klart glas. Karaffens höjd 18 cm, glasens höjd 7 cm. Brickans diameter 24 cm.

Bruksslitage, ett glas med litet nagg. Bricka med torrspricka och lackskada.

Utropspris
150 EUR