TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, NK, 1900-tal.

Vitlackerat trä. Soffa, bord, 2 karmstolar och bänk. Brickmärkta. Soffans längd 133 cm, bordet längd 140, bredd 75 och 72 cm, bänk längd 140 cm.

Smärre slitage. Färgslitage. Sprickor. Skavda delar. Lösa fogar. Bänken med något lösa ben.

Utropspris
5 000 SEK