ARMBANDSUR, dam, Viking, 14k resp 18k guld, 1940-tal. Vikt bandet 6,8g.

Boett, manuell, 14k guld, diameter 22mm, band 18k guld.

Skador. Bucklor. Slitage. Ej funktionstestad. Armbandet löst.

Utropspris
2 000 SEK