Handspegel, troligen William Aitken, Birmingham, 1901. Sju askfat. Dosa samt cigarettetui. Längd 5,5-28,5 cm.
Bruksslitage, dosa med bucklor, ett askfat med gravyr. Spegel med anlupet glas samt bristningar på baksidan.