BORD OCH STOLAR 4 st, Steen Östergaard, Cado, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Målat bord. Stolar av plast, fast stoppad sits. Stapelbara stolar. Märkta. Bordets diameter 110. Höjd 72 cm.

Slitage, repor och märken. Något fläckad bordsskiva.

Utropspris
3 000 SEK