FISKBESTICK, 34 delar, silver. GAB, Stockholm 1930-tal. Vikt ca 1678 gram.

Spetsmodell. 17 fiskgafflar samt 17 fiskknivar med silverblad. Längd 18 och 21 cm.

Smärre bruksslitage. Monogram.

Utropspris
8 000 SEK