SKÄRMVÄGG, 10-gruppen, signerad och daterad 1999. Unikat.

Handmålad dekor av ränder och mönster i svart och vitt. Signerad 10 GRUPPEN I.H, B.H, T.H 1999. (Tom Hedqvist, Ingela Håkansson, Birgitta Hahn. Höjd 170 cm, bred 35 x 5 cm.

Slitage, repor, färgbortfall.

Utropspris
6 500 SEK