TOILETTEBORD / SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets första hälft.

Konturerad kant med metallist, två lådor i sargen, kopplade genombrutna ben. Längd 114 cm, djup 44 cm, höjd 75 cm.

Blekt skiva. Vingligt. Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR