TOILETTEBORD, 1950-tal.

TOILETTEBORD, 1950-tal.

Teak. Rak form med spegel. Bord med glasskiva samt fyra ben. Sarg med fyra lådor i varierande storlek. Ställbarspegel med två fällbara profilerade speglar. L 85, b 40, h 73 (spegel h 48).

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 200 SEK