FICKUR, dam, guld 18k, Zenith, 1900-talets början.

Monterad som armbandsur. Graverad boett. Diameter 32 mm.

Slitage och bucklor. Senare montering pålödd. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 200 SEK