Madeleine Pyk – en samling F769

MORMORSUR, 18k vitguld med rosenslipade diamanter, LeCoultre & Co, 1800-talets andra hälft. Totalvikt 12g.

Genombruten bakboett och bygel med rosenslipade diamanter, 20mm. Boett med franska stämplar. Verk märkt LeCoultre & Co. Halskedja, Ankarlänk, 18k vitguld, längd 44cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK