GLASSERVIS, 60 delar, sannolikt Strömsbergshyttan, 1900-tal.

11 vinglas, 12 grogglas, 11 selterglas, 6 champagneglas, 8 snapsglas, 12 likörglas. Vinglasens höjd 14 cm.

Bruksslitage. Några repor. Något mindre nagg.

Utropspris
3 000 SEK