CAFÉBORD, 1900-tal

CAFÉBORD, 1900-tal

Rund skiva med lös glasskiva. Rund fot och benstomme i gjutjärn. Höjd ca 73 cm, diamreter ca 53 cm.

Slitage. Repor

Proveniens

Malms Hovkonditori, Stureplan

Utropspris
1 500 SEK