KAFFESERVIS, 3 delar. Silver. Birmingham 1940-tal. Vikt totalt ca 360 gram.

Kaffekanna, gräddkanna och sockerskål. Kaffekanna med handtag och knott på lock i trä. Oval form. Kaffekanna höjd totalt ca 11,5 cm. Gräddkanna höjd 6,5 cm. Sockerskål höjd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK