TOALETTVÄSKA, förgyllt silver, 1900-talets början, vikt 349 g

Etui med plats för läppstift, puder, näsduk, spegel och kam. 14x7x2 cm.

Ostämplad, bruksslitage, smuts

Utropspris
300 EUR