SOFFA, "Charles", Antonio Citterio, Maxalto, Italien, 1900-talets andra hälft.

Klädd i grått tyg, 6 st löstagbara dynor. Total bredd 325 cm (229+96). Djup 93 cm, divan delens längd 160 cm. Höjd 72 cm.

Bruksslitage

Utropspris
400 EUR