Madeleine Pyk – en samling F769

HELIOGRAVYR, efter Albert Edelfelt, tryckt F. Tilgmann 1905 samt RAM, ek, 1900-talets början

Landshöfdingen. Plåtstorlek 64x49 cm. Ramens innermått 60x77 cm, yttermått 103 cm.

Slitage, gulnad. Ramen saknar två dekordelar.

Utropspris
150 EUR