PARTI SILVER, 4 delar, vikt ca 1400g.

Tallrik GAB 1934 diam 25, skål på kulfötter GAB 1933 höjd 10 cm, skål på svängda fötter Tyskland diam 22 och skål på fot Just Andersen svenska importstämplar diam 18 cm.

Smärre slitage. Gravyrer.

Utropspris
3 000 SEK