MEDALJSAMLING, 50 st, sterling silver, "Rembrandt silver", svenska kontrollstämplar, Franklin Mint AB. Tot ca 3300 gram.

1970-tal. Motiv ur konstverk av Rembrandt. Diam 5 cm. Träschatull med fem lådor. På sidorna mässingshandtag. 45 x 29, höjd 22,5 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
6 000 SEK