Georg Engelhard Schröder

(Sverige, 1684-1750)
Georg Engelhard Schröder
(Sverige, 1684-1750)

GEORG ENGELHARD SCHRÖDER, Hans krets, olja på duk, ej signerad.

Duk uppklistrad på pannå 120 x 149 cm.

Uppklistrad duk, retuscher, lagningar.

Utropspris
18 000 SEK