FÅTÖLJ, Duxello, Dux 1960-tal.

Stomme i trä, fast, stoppad originalklädsel. Bredd 69 cm, djup ca 87 cm, sitthöjd ca 40 cm, tot.höjd 92 cm.

Stötmärken, slitage. Ställvis märkbart slitage i klädseln och hål i botten.

Utropspris
150 EUR