GOLVURNOR, ett par, porslin, Kina sekelskiftet 1800/1900.

Förgyllda blommotiv mot järnröd fond. Höjd 45 cm, diameter ca 26 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekter.

Utropspris
400 EUR