Charles Octave Levy

(Frankrike, 1820-1899)
Charles Octave Levy
(Frankrike, 1820-1899)

CHARLES OCTAVE LEVY, brons, signerad samt med gjutarstämpel.

"Faneur". Höjd: 59 cm.

Slitage, repor

"Faneur par CH Levy salon des beaux arts"-

Utropspris
8 000 SEK