BOKSKÅP, 1920/30-tal.

BOKSKÅP, 1920/30-tal.

Glasdörrar med bakomliggande hyllinredning, dörren dekorerad av skuren girland. Bredd 152 cm, djup 33 cm, höjd 125 cm. Nyckel finns.

Faner- och lackskador. Senare förstärkningar.

Utropspris
200 EUR