JACKA SAMT BYXOR, Saint Laurent, Rive Gauche.

Jacka i mörkblå bomull. Framtill två fickor. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 40. Bystvidd ca 100 cm. Ärmlängd ca 57 cm. Rygglängd ca 73 cm. Högmidjade byxor med vida ben i mörkblå bomull. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 42. Midjevidd ca 70 cm. Benlängd ca 114 cm. Ca 1980-tal.

Bruksslitage. Fläck invändigt på etiketten.

Utropspris
2 000 SEK