JULSKEDAR, 7 st, sterlingsilver, Anton Michelsen, Danmark. Total vikt inkl emaljdekor ca 327 gram.

Förgyllda och emaljerade med olika motiv. Från åren 1957-1962 samt 1964. Längd ca 16-17 cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK