Christian Blache

(Danmark, 1838-1920)
Christian Blache
(Danmark, 1838-1920)

CHRISTIAN BLACHE, olja på duk, signerad o daterad -08.

Marstrand. 24 x 38 cm.

Obetydlig ytsmuts. Mindre fläck på tavlans högra sida.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

497. Rey Urban, armring, 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter, Stockholm 1965.
Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK