TANDLÄKARSTOL, "Kifa Sweden" 1900-TAL

Stomme i kromad metall. Rygg och armlän i svartmålat trä. Höj- och sänkbar pall.

Bruksslitage. Märken och repor. Rostfläckar.

Utropspris
1 500 SEK