KLÄDSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Målat. Dörr med bakomliggande hyllplan. Två lådor under dörr. Beslag av mässing. Bredd 112. Djup 56. Höjd 201 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag. Repor och märken. Torrsprickor. Nyckel finns.

Utropspris
6 000 SEK