TAKLYKTOR, ett par, 1900-tal, höjd ca 100 cm.

Stomme i bemålad metall. Glasade sidopartier. Bladdekor.

Bruksslitage. Fläckar. Färgbortfall. Renoverade och kompletterade. Rost, nagg. Ej funktionstestade.

Utropspris
10 000 SEK