ATENIENNE, 1900-tal.

ATENIENNE, 1900-tal.

Svartmålad metall och rotting. 5 hyllplan. Hopfällbar. Bredd 41, djup 39, höjd 156 cm.

Bruksslitage. Repor, märken. Något anlupen.

Utropspris
1 500 SEK