KONSOLBORD, 1900-tal.

KONSOLBORD, 1900-tal.

Gjutjärn. Svängda former med dekor av akantus, kopplade ben. Röd stenskiva. Längd 95, djup 36, höjd 168 cm.

Slitage. Anlupen. Renoverad och kompletterad. Senare stenskiva.

Utropspris
2 500 SEK