Smycken
560912

RING samt HALSBAND, ringen 23K guld, Umeå. Vikt 5,17 g. Halsband 18K vitguld med diamant, tot ca 0,09 ct. Vikt 5,47 g.

Ring med infattade vita stenar. Storlek 51,5/16,5. Halsband inklusive kedja med briljantslipad diamant hänge. Längd 20 cm.

Slitage. Mindre repor. Ringens stenar med hack. Ringens storlek har förändrats.

Utropspris
2 000 SEK