DOCKSKÅPSMÖBLER, 13 delar samt TILLBEHÖR, 1950-60-tal.

Fem delar målade i rött. Åtta delar målade i gräddvitt. Som tillbehör dockskåps kaffeservis med tre kaffekoppar med fat, gräddsnäcka, sockerskål med lock, kaffekanna med lock och bricka i trä.

Knappt märkbart slitage.

Utropspris
200 EUR