KORGMÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackat trä och rotting. Två fåtöljer. Soffa, längd 121 cm. Bord med glasskiva och underliggande tidningshylla, längd 96 cm, bredd 61 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage. Ställvis blekt. Fläckar. Några skador.

Utropspris
2 500 SEK