SPINETT, "Hammerspinet", Steen Nielsen, Danmark. 1960/70-tal. CITES-intyg medföljer.

Jakarandafanér. Märkt "Hammerspinet, Steen Nielsen". Längd 115, bredd 95, höjd 80 cm.

Ej genomgånget. Smärre slitage.

Dnr. 4.10.18-8610/14

Utropspris
3 000 SEK